Elképesztő végjáték, Dzsudzsák góllal reagált a válogatottas hírre

Az első félidő nagy hazai fölénye gólokban nem realizálódott, így 0–0-val vonulhattak szünetre a felek.

Az előző kiírásban ezüstérmes kisvárdaiak az 50. percben büntetőből jutott vezetéshez, Driton Csamaj révén, és sokáig úgy tűnt, ezzel el is döntik a három pont sorsát.

A végjátékban azonban kinyílt a gólcsap, először a válogatottal újra szóba hozott társrekorder Dzsudzsák Balázs volt eredményes, majd mindkét csapat betalált még egyszer a lefújásig, így az első négy meccsből már a harmadik zárult iksszel.

NB I

1. FORDULÓ

Kisvárda–Debrecen 2–2 (Csamaj 50. – 11-esből, Makowski 87., ill. Dzsudzsák 85., Bárány 93.)

18.00: Paks–Mol Fehérvár FC

20.30: Ferencváros–Puskás Akadémia

(Borítókép: MTI/Czeglédi Zsolt, archív)